Lipnica Murowana

Month: Sierpień 2018

Pożegnanie Katechetów

W ubiegłą niedzielę pożegnaliśmy ks. Marka Kuczaka naszego wikariusza oraz s. Joannę Szcześniak którzy pracowali w naszej parafii od 2011 r. Dziękujemy im za wytrwałą i piękną pracę duszpasterską i katechetyczną. Życzymy Bożego błogosławieństwa i życzliwych ludzi na nowych placówkach.

Dożynki 2018

Dziś w Lipnicy Murowanej Gminne Dożynki 2018. Dziękujemy za zbiory i Bożą opiekę w czasie prac w polu. Uroczystości rozpoczęła Msza św. dziękczynna z udziałem grup ludowych z sołectw naszej parafii ( Lipnicy Górnej, Lipnicy dolnej, Lipnicy Murowanej i Borównej).

dav

WIELKIE ODKRYWANIE MAŁOPOLSKI

19. edycja Wielkiego Odkrywania Małopolski. Chcemy nagrodzić miejsca i ludzi, którzy sprawiają, że Małopolska jest najchętniej odwiedzanym przez turystów regionem w Polsce. W naszej akcji wyłonimy najlepsze, najbardziej popularne atrakcje turystyczne, wydarzenia przyciągające tłumy, gospodarstwa agroturystyczne, pensjonaty i hotele, miasta i gminy stawiające na turystykę. Docenimy także osoby, które swoją pracą, pasją i zaangażowaniem przyczyniają się do rozwoju branży – zwycięzcy w kategoriach Małopolska Osobowość Turystyki i Przewodnik Turystyczny Roku otrzymają nagrody w wysokości 5 000 zł.

Prosimy o głosy na p. Anetę Florek, przewodnika z Lipnicy Murowanej:
Aneta Florek, Przewodnik w kościele św. Leonarda, Lipnica Murowana 

SMS pod nr 72355 o treści WOMP.9