RSS Gość Tarnowski
 • Trzy zimowe turnusy
  W czasie ferii zimowych 60 dzieci z parafii miało szansę na kilkudniowy wypoczynek w stolicy polskich Tatr.
 • Jedni z pierwszych
  Członkowie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej świętowali ćwierćwiecze istnienia i działalności.
 • Zostań SPAdachroniarzem drugiego rzutu
  Już 17 lutego zaczyna się druga edycja Studium Parafialnej Aktywności. Co mają do powiedzenia absolwenci pierwszej edycji?
 • Stasia, która została Julią
  Nazywano ją "Aniołem dobroci" i "Matką sierot". Pochodziła z podsądeckiej Nawojowej. Synaj.tv zaprasza kolejny film z serii (Nie)zwykli.
 • Jedna z najbardziej tarnowskich parafii w Kongu
  W dzień powszedni w Mszy św. uczestniczy ponad 350 osób, a w niedziele 3,5 tys. W ciągu roku rozdaje się wiernym 150 tys. Komunii św.

MODLITWA DO MATKI BOŻEJ LIPNICKIEJ ZA RODZINY GOSZCZĄCE FIGURĘ


Pozdrawiamy Cię gorąco Święta Maryjo, Pani Lipnicka, jako naszą Panią i Królową. Przez Twą troskliwą miłość macierzyńską błagamy Cię najusilniej, zachowaj wszystkie rodziny naszej Parafii w zdrowiu i bezpieczeństwie od ognia, kradzieży, wypadków i innych nieszczęść a nade wszystko od niespodziewanej śmierci w stanie nieprzyjaźni z Bogiem. Matko Najświętsza – uproś naszym rodzinom u Syna Twego wzajemne zrozumienie, gotowość pomocy, zdolność przebaczania oraz szczerość, cierpliwość i miłość w codziennym życiu. Spraw Matko, by we wszystkich rodzinach naszej parafii było jedno serce i jeden duch. Bądź zawsze troskliwą opiekunką wszystkich goszczących Cię rodzin. Prosimy o to przez Chrystusa, Pana naszego. Amen. Matko Boża Lipnicka ? módl się za nami.