RSS Gość Tarnowski

Na początku kolejnego roku pracy i nauki liturgia Kościoła ukazuje nam Chrystusa, który wskazuje swoim uczniom na potrzebę pójścia drogą rezygnacji z siebie i wyrzeczeń. Tylko w ten sposób człowiek osiąga wolność. Wszelkie propozycje jej łatwego zdobycia okazują się złudne. Prośmy więc dzisiaj Pana, aby nas umocnił w podążaniu tą wymagającą drogą krzyża, która prowadzi do zmartwychwstania i życia.

W poniedziałek rozpoczęcie roku szkolnego o godz. 8.00 Msza św. w int. Nauczycieli, uczniów, rodziców i pracowników. Po zakończonej Mszy św. wspólny przemarsz uczniów i rodziców klas I- IV z pocztem sztandarowym do budynku Gminnego Domu Kultury w Lipnicy Murowanej.

Spotkanie uczniów klas V- VIII z wychowawcami w Kościele. Harmonogram dowozów na dzień 4 września jest zamieszczony na stronie szkoły.


Za tydzień na sumie poświęcenie, plecaków, książek i zeszytów pierwszoklasistów. Zapraszamy na Msze św. wszystkie dzieci z rodzicami. Msze dla dzieci jak w zeszłym roku o godz. 10.30 w II i IV niedzielę. Szczególnie zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św.

Categories: Live