RSS Gość Tarnowski
 • Trzy zimowe turnusy
  W czasie ferii zimowych 60 dzieci z parafii miało szansę na kilkudniowy wypoczynek w stolicy polskich Tatr.
 • Jedni z pierwszych
  Członkowie parafialnego oddziału Akcji Katolickiej świętowali ćwierćwiecze istnienia i działalności.
 • Zostań SPAdachroniarzem drugiego rzutu
  Już 17 lutego zaczyna się druga edycja Studium Parafialnej Aktywności. Co mają do powiedzenia absolwenci pierwszej edycji?
 • Stasia, która została Julią
  Nazywano ją "Aniołem dobroci" i "Matką sierot". Pochodziła z podsądeckiej Nawojowej. Synaj.tv zaprasza kolejny film z serii (Nie)zwykli.
 • Jedna z najbardziej tarnowskich parafii w Kongu
  W dzień powszedni w Mszy św. uczestniczy ponad 350 osób, a w niedziele 3,5 tys. W ciągu roku rozdaje się wiernym 150 tys. Komunii św.

Zbliża się uroczystość odpustowa ku czci patrona naszej parafii św. Andrzeja Apostoła. Żeby ją należycie przeżyć trzeba się właściwie przygotować.  Zacznijmy więc od spowiedzi świętej, która zaplanowana jest na piątek od godz. 16.00 do 19.00 z przerwą na mszę św. o 17.00 . W niedzielę uczestniczyć możemy w uroczystej liturgii odpustowej o 7.00, 9.00, 11.00 i 16.00 Przewodniczył nam będzie nasz rodak ks. Bernard Budacz, którego serdecznie witamy w rodzinnej parafii i czekamy na Słowo Boże. Jeśli pogoda pozwoli, uroczystą sumę odpustową zakończymy procesją wokół parafialnej świątyni. Życzymy wszystkim obfitych łask Bożych za przyczyną św. Andrzeja Apostoła. Szczęść Boże !

Categories: Live