Parafia w Lipnicy Murowanej

Kancelaria Parafialna

Kancelaria parafialna


[one-half-first]

Kancelaria parafialna czynna codziennie po porannej lub wieczornej Mszy świętej. W sprawach koniecznych czy nagłych – jak np. prośba o kapłana z sakramentami świętymi do chorego i formalności związane z pogrzebem należy się zgłaszać bez uprzedzenia.

Kontakt: 14 / 68 52 601  lub 695 150 870 (ks. Proboszcz)

[/one-half-first]
[one-half]

Chrzty – należy zgłosić w kancelarii parafialnej w godzinach jej urzędowania, lub po wcześniejszym ustaleniu z Kapłanem.

Śluby –  należy zgłaszać, po wcześniejszym umówieniu telefonicznym lub osobistym, 3 miesiące przed datą ślubu w kancelarii parafialnej. Do spisania protokołu przedślubnego trzeba przynieść metrykę chrztu świętego, świadectwo nauki religii z ostatniej klasy szkoły średniej i zaświadczenie o ukończonym kursie przedmałżeńskim.
Przed ślubem narzeczeni uczestniczą w Dniu Skupienia oraz spotykają się w Poradni Życia Rodzinnego

[/one-half]

Chorych parafian kapłani odwiedzają w pierwsze piątki miesiąca, z okazji Rekolekcji, Świąt Bożego Narodzenia i Wielkanocy oraz w uzgodnionych terminach.

Okazja do spowiedzi w czasie wszystkich Mszy świętych.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij