Lipnica Murowana

Ogłoszenia duszpasterskie

29 Niedziela Zwykła- 18.10.2020r.

NIEDZIELA MISYJNA

Po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu.

 1. Msze św. dzisiaj o 7.00, 9.00, 10.30 14.00 w Borównej i o 15.30 różaniec
  i Msza św. Z racji wprowadzanych obostrzeń sanitarnych powracamy do liczby 86 osób wewnątrz kościoła. Przy wejściu są karteczki które prosimy zabrać wchodząc do kościoła. Brak karteczek oznacza pełny stan.

 2. Msze św. codziennie rano o 6.30, a wieczorem o godz. 17.00 różaniec i po różańcu Msza św. Nabożeństwa Różańcowe w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedzielę o 15.30, w Borównej codziennie o 17.00. Zachęcamy do modlitwy różańcowej.

 3. W tym tygodniu przypada: dziś rozpoczynamy Tydzień Misyjny, we czwartek wspomnienie św. Jana Kantego, w czwartek wspomnienie św. Jana Pawła II, w niedzielę przeżywać będziemy rocznice poświęcenia naszego kościoła i kolejną niedzielę synodalną.

 4. Nabożeństwa w tym tygodniu:

 • w środę różaniec misyjny z Nowenną do MB i Msz św.

 • w czwartek różaniec z Nowenną do św. Szymona i Msza św.

 1. We środę o 18.20 po Mszy św. zbiórka ministrantów w kościele.

 2. W piątek o 19.00 spotkanie grupy młodzieżowej.

 3. W sobotę o 7.45 spotkanie aspirantów.

 4. W sobotę siostra Dorota zaprasza dzieci ze scholki i ERMu. na godz. 9.30.

 5. We środę spotkanie Rady Parafialnej i Zespołu Synodalnego o godz. 19.00 na plebanii.

 6. Dziękujemy za składane wypominki. Kartki na wypominki można zabrać z bocznego ołtarza. Kartki prosimy abyście wypełniali w pierwszym przypadku. Wypełnione kartki, składamy w kancelarii lub wrzucając do skarbony na bocznym ołtarzu.

 7. Przed uroczystością Wszystkich Świętych zadbajmy o groby bliskich i pamiętajmy o Funduszu Cmentarnym.

 8. Dziękujemy za ofiary składane dziś na tacę na potrzeby inwestycyjne parafii. Bóg Zapłać.

 9. Od tej niedzieli na każdej Mszy św. w kaplicy Jana Pawła II, szafarz będzie udzielał komunii św. jedynie na rękę, tych którzy pragną w tej formie przyjąć Komunie św. prosimy aby tam podchodzili. W dzień powszedni Komunia św. będzie udzielana najpierw na rękę a następnie do ust. Przypominamy o Komunii św. duchowej.

 10. Msze św. w tygodniu: w środę o 17.00 w int. sióstr z XIII róży pani Anny Cempura, w piątek o 17.00 w int. sióstr z VII róży pani Anety Kulas, w niedzielę o 7.00 w int. sióstr z VIII róży pani Marii Kożuch i za zm. siostry. Na Mszy św. o godz. 9.00 w przyszłą niedzielę wspominamy 76 rocznicę Pacyfikacji Lipnicy. W minionym tygodniu Bóg powołał do wieczności naszego rodaka ks. Antoniego Pisia proboszcza parafii w Męcinie. Pogrzeb ks. Antoniego będzie we środę w Męcinie o godz. 13.00. W naszym kościele w poniedziałek i we wtorek o godz. 17.00 różaniec i Msza św. żałobna za duszą śp. ks. Antoniego. Módlmy się za jego nieśmiertelną dusze: Dobry Jezu………

 11. Dziękujemy za wczorajsze sprzątanie kościołów i placu przy kościołach, jesienny czas to dla nas więcej pracy wokół kościołów za co bardzo dziękujemy. Prosimy następne rodziny z LM: Pawła Osady, Pawła Michałka, Stanisława Machała, Jarosława Machała, Janiny Ciejak, Mateusza Mecha, Ryszarda Mecha, a w Borównej: Edwarda Zawadzkiego i Stanisława Berety.

 12. Prasa Katolicka do nabycia w przedsionku kościoła.

 13. Dekret………