Parafia w Lipnicy Murowanej

Program kolędy

 

DATA

REJON

   
Środa

27.12.2016r.

godz. 8.00

Borówna – rozpocznie tradycyjnie od Krasnej Góry. (Korekta)

1. Ksiądz od Krasnej Góry, a 2. Ksiądz od Zbigniewa Pisia.


   
Czwartek

28.12.20

godz. 8.00

1. Ksiądz: Lipnica Górna, Bukowiec i Wymyślna.

2. Ksiądz – Lipnica Górna – od Połomia tj. od Krzysztofa Przybyłki do Tadeusza Bodurki.

   
Piątek

29.12.2016r.

godz. 8.00

1. Ksiądz: Lipnica Górna, od Jolanty Bracisiewicz do Marcina Synowca.

2. Ksiądz: Lipnica Dolna – najpierw Czop, potem Herody aż do Bogdana Krzyżaka.

   
Sobota

30.12.2016r.

godz. 8.00

1. Ksiądz: Lipnica Górna – Działy, od Roberta Trojanowskiego w dół.

2. Ksiądz: Lipnica Górna – Działy, od Artura Przybyłki w górę.

   
Poniedziałek

01.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz – Lipnica Górna – od Ryszarda Fasugi do Andrzeja Krzywdy
   
Wtorek

02.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz – Lipnica Górna – od Zbigniewa Mocię do Damiana Gaży.

2. Ksiądz – Lipnica Górna – od Marii Gryz do Konrada Pałki.

   
Środa

03.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Lipnica Górna, Granice cz. I, od Zofii Wnęk do Stanisława Przybyłki.

2. Ksiądz: Lipnica Górna, Granice cz. II, od Mieczysława Świątka do Jana Horynia.

   
Czwartek

04.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Lipnica Dolna – od Antoniego Bukowca do Domu Nauczyciela.

2. Ksiądz: Lipnica Dolna – od Ryszarda Widlarza do Mirosława Kuca.

   
Piątek

05.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Porzecze i Podlas, od Aleksandra Więcława.

2. Ksiądz: Porzecze i Podlas, od Stanisława Paproty. (od strony Dworu)

   
Niedziela

07.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Borówna – od Zdzisława Majewskiego na Wymyślnej w stronę kaplicy.

2. Ksiądz: Borówna – od Mariana Gaury w stronę kaplicy.

   
Poniedziałek

08.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Lipnica Dolna – od Gosprzydowej, od Edwarda Plewy do Leszka Fielka.

2. Ksiądz: Lipnica Dolna – od Andrzeja Liszki do Adama Michałka.

   
Wtorek

09.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Lipnica Dolna -Zawiśle, od Danuty Górak do Jerzego Gaży.

2. Ksiądz: Lipnica Murowana – Zawiśle, od Czesława Przybyłki do Teresy Przybyłko.

   
Środa

10.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Lipnica Dolna – Grabie, od Łukasza Szczurka do Adama Berety.

2. Ksiądz: Wielka Droga – od Michała Włodarczyka do Przemysława Bratka.

   
Czwartek

11.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Lipnica Murowana – oś. Słoneczne cz. I, od Jadwigi Papiewskiej do Antoniego Krzyszkowskiego.

2. Ksiądz: Lipnica Murowana – II cz. oś. Słonecznego tzw. Jaz od Władysława Woźniaka do Krzysztofa Banachowicza.

   
Piątek

12.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Lipnica Murowana: od Damian Polka (Ośrodek Zdrowia) do Zygmunta Ciury

2. Kaiądz – Lipnica Górna – Str. Płn. od M. Ćwik do Józefy Dominik

   
Sobota

13.01.2018r.

godz. 8.00

1. Ksiądz: Lipnica Dolna – oś. Łokietka, od Czesława Barwinka do Zdzisława Sysło.

2. Ksiądz: Lipnica Murowana: oś. Świętokrzyskie do Mariana Pałki do Jerzego Tyrały.

   
Niedziela

14.01.2018r.

Godz. 13.00

1. Ksiądz – Lipnica Dolna – od Leszka Wrony do Józefa Staszaka.
   
Poniedziałek

15.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Lipnica Dolna – Nowe Miasto, od Dariusza Koczwary do Stanisława Wieciecha.

2. Ksiądz: Lipnica Dolna – Nowe Miasto, od Anny Pęksyk do Wojciecha Wieciecha.

   
Wtorek

16.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz – Lipnica Murowana: od Wandy Budacz do Andrzeja Polinierskiego

2. Ksiądz – Lipnica Murowana: od Marii Włodarczyk do Marii Duda.

   
Środa

17.01.2018r.

godz. 13.00

1. Ksiądz: Lipnica Murowana: Rynek i uliczka od Roberta Kaczora do Zofii Bronikowskiej.

2. Ksiądz: Lipnica Murowana – od Weroniki Polek do Andrzeja Wojciechowskiego.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij